Участие в Годишна конференция за устойчиво строителство и енергийна ефективност
На 11 март 2010 г., в Интер Експо Център се проведе Годишна конференция за устойчиво строителство и енергийна ефективност BuildinGreen. Организаторите на форума от „Градът Медиа Груп” поставиха в центъра на вниманието енергоефективното строителство и свързаното с него законодателство, механизми за финансиране, планиране, проектиране и строителство на зелени сгради, технологии и иновации. В дебата за… Прочети още
en